Doprava a platba

DOPRAVA

Kupující si může vybrat z několika druhů dopravy. VŠECHNY CENY JSOU UVEDENY VČETNĚ DPH.

  • GLS PARCELSHOP MAX 3 kusy (Pobočku parcelshopu zadejte prosím do poznámky. Pobočky najdete ZDE): 54 Kč – dodání trvá MAX 2 pracovní dny – POMĚR CENA/VÝKON
  • PPL PARCELSHOP: (Pobočku parcelshopu zadejte prosím do poznámky. Pobočky najdete ZDE): 65 Kč – dodání trvá 2-3 pracovní dny
  • BALÍKOVNA: (Pobočku Balíkovny zadejte prosím do poznámky. Pobočky najdete ZDE): 65 Kč – dodání trvá 2 pracovní dny.
  • Doporučené psaní ECONOMY Česká pošta (MAX 1 kus): 76 Kč – dodání trvá až 7 dnů
  • Doporučené psaní PRIORITNÍ Česká pošta (MAX 1 kus): 83 Kč – dodání trvá MAX 2 pracovní dny ☺ RYCHLÉ DODÁNÍ – není notifikace o dodání
  • GLS doručení na adresu (MAX 3 kusy): 79 Kč – dodání trvá MAX 2 pracovní dny ☺ RYCHLÉ DODÁNÍ – je notifikace o dodání

JAK DLOUHO TRVÁ KNIHU DORUČIT

Nejrychleji byl doručen balíček za 24 hodin od objednání. Kniha byla objednána ve čtvrtek dopoledne a doručena byla v pátek dopoledne. Službu zajišťovala Česká pošta (doporučení psaní prioritní). Zpravidla trvá doručení od založení a zaplacení objednávky 72 – 90 hodin (Česká pošta economy). Rychleji se vyřizují objednávky ve všední den.

Při podání balíku do 12 hodin jsou objednávky doručovány následující pracovní den těmito druhy dopravy: GLS zaslání do Parcelshopu, GLS zaslání na adresu, Česká pošta prioritní.

POBOČKY GLS

Pobočky najdete ZDE.

PLATBA

Platba je možná převodem na účet. Dle zkušenosti připsání platby trvá od 1 hodiny do 24 hodin. Po objednání knihy se objeví na stránce QR kód. Tento QR kód můžete nascanovat skrze mobilní telefon do internetového bankovnictví. Veškeré údaje se vyplní za Vás. QR kód zjednoduší administrativu a eliminuje chyby při zadávání čísla účtu.

ČESKÁ REPUBLIKA: č. účtu pro domácí platbu: 2502058308/2010

ZAHRANIČÍ: IBAN: CZ36 2010 0000 0027 0205 8310 ; BIC / Swift: FIOBCZPPXXX

PŘI PLATBĚ NEZAPOMEŇTE UVÉST VARIABILNÍ SYMBOL OBJEDNÁVKY.

ZBOŽÍ BUDE ODESLÁNO DO PĚTI PRACOVNÍCH DNÍ (Zpravidla nejdéle do 24 hodin od připsání platby, ve všední dny).

Nezaplacené objednávky jsou do 7 dní bez upozornění zrušeny. Toto neplatí pro objednávku, na kterou byla vystavena faktura – viz PLATBA NA FAKTURU (knihovny, MŠ, FKSP).

JAK JE KNIHA ZABALENA

Kniha je zabalena v bublinkové folii a v kartonové krabici, která je určená na knihy. Kniha je řádně zabalena v adekvátním obalu v souladu s obchodními podmínkami zásilkových společností. Pokud by byl obal při přepravě poškozen a byla poškozena také kniha, lze u přepravce zadat reklamaci.